Пред-Сопственост Ј Бренд Женска Големина 27w Фармерки
  • Обновено

Пред-Сопственост Ј Бренд Женска Големина 27w Фармерки

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа пред-сопственост ставка е како нова и во одлична состојба. Како Ново. Големина 27В. Слаба Нога. Темно Миење, Потресени. Низок Пораст. Цврсто. Искинати, Потресени. 27.25 "Инсем, 8.25" Пораст, 28.5 " Половината. 93% Памук, 5% Полиестер, 2% Еластан.