5т Мали Момчиња Облека Краток Ракав Круг Вратот Лист Печатење Банана Печатење Маица Врвот +Еднобојни Шорцеви Облека Во Собата 5 Години, Жолта
  • Обновено

5т Мали Момчиња Облека Краток Ракав Круг Вратот Лист Печатење Банана Печатење Маица Врвот +Еднобојни Шорцеви Облека Во Собата

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

И Маичката и шорцевите се удобни за бебето момче. Маичката печати со свежа банана и лист,што може да направи вашето момче да изгледа поладно од другите. И одговарајќи на еднобојните шорцеви кои ја имаат истата страна на моделот, комплетот е многу погоден за лето. Поддржува миење раце и машини. Овој комплет облека е совршен за секојдневно носење,надворешни активности, фестивал,подарок за забава и секоја пригода. Погоден е за 12-24 М ,3-4Т, 4-5Т, 5-6 години,6-7години облека за мало бебе. мека и удобна за носење, и без оштетување на кожата на бебето. Боја : Жолта. печатење банана. Сезона : Лето. Големина на возраст : погоден е за 12-24М ,3-4Т, 4-5Т, 5-6години,6-7години облека за мало бебе. Повод : погоден за секојдневни, надворешни активности, фестивал, подарок за забава и секоја пригода. Нега за перење : Рачно И Машинско Перење.