Ммф-Големи Момчиња Дуксери и Дуксери, До Големи Момчиња Големина-Мајами
  • Обновено

Ммф-Големи Момчиња Дуксери и Дуксери, До Големи Момчиња Големина-Мајами

DEN 447.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Супер лесен и флексибилен. Воздушно млазно предиво за помеко чувство и намалено пилинг. Тоа може да биде одличен подарок за вашите момчиња,мора да го имаат руно, И мајами печатење е толку трендовски да се има. Класично вклопување. Торбичка џеб. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Овој младински џемпер со качулка е за момчиња и за големи момчиња. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Хедер бои : 40/60 памук/полиестер. Спортскиот дуксер со долги ракави е толку кул за училиште,или секојдневно носење како суштински основен./Lvd( CA), 50/50 preshrunk памук/полиестер.