Аурурални Женски Летни Врвови Женски Обични Печатење Со Кратки Ракави Со Плисиран Кружен Врат Лабава Маица Блуза Блузи
  • Обновено

Аурурални Женски Летни Врвови Женски Обични Печатење Со Кратки Ракави Со Плисиран Кружен Врат Лабава Маица Блуза Блузи

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Жени Обични Кратки Ракави Печатење Плисирани Круг Вратот Лабава Маица Блуза Блуза Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Ново! 3.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Носењето на овој пуловер ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. 5.Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси во исто време. Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома, Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Кратка Јака Со Ракави : Тркалезна Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Скритизизираат.USUKEUBust Sleeve Shoulder Length MMedium61036100cm/39.37"19cm/7.48 " 47cm/18.50"67cm/26.38" Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 100cm/39.37"ракав : 19cm/7.48" Рамо : 47cm/18.50 "Должина : 67cm/26.38" Направени во Кина. 95%Полиестер, 5%Спандекс. Жените Лето Пуловер Круг Вратот Повик Љубов Печатење Блуза. Жени плус Во Облека. женски летни врвови дозвола под 5 5. женски летни врвови дозвола под 1 10.