Градници За Жени Без Челичен Прстен Тенки Жени Градник Во Боја На Почва Предно Копче За Дишење Собира Долна Облека Удобен Градник Градник За Притискање нагоре За Ж?
  • Обновено

Градници За Жени Без Челичен Прстен Тенки Жени Градник Во Боја На Почва Предно Копче За Дишење Собира Долна Облека Удобен Градник

DEN 479.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина на чаша : 36/80БЦ Горна Биста : 80-94см/31,50-37,01" Под Биста : 75-80см/29,53-31,50" Соодветна тежина(кг) : 45-55чаша Големина : 38/85БЦ Горна Биста : 85-98см/33,46-38,58" Под Биста : 80-85см/31,50-33,46" соодветна ТЕЖИНА(КГ) : 55-63чаша големина : 40/90бц горна биста : 90-104см/35,43-40,94" под биста : 85-90см/33,46-35,43" СООДВЕТНА ТЕЖИНА(Кг) : 60-68чаша големина : 42/95бц горна биста : 95-108см/37,40-42,52" под Биста : 90-95СМ/35,43-37,40" соодветна тежина(кг) : 68-80цуп големина : 44/100бц горна биста : 100-104см/39,37-40,94" под биста : 95-99СМ/37,40-38,98" соодветна тежина(кг) : 80-93куп големина : 46/105бц горна биста : 105-118см/41. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Долна Облека За жени без табела со долна жица : . Чувајте Го Тоа Едноставно, Но Поддршка Со Дизајнот На Жица Градник На Жените И Плус Удобност Од .46" под биста : 100-104см/39. Машинско Перење. Стил : Секојдневен,. Материјал : Полиестер. Пол : Жени . Предниот Затворач Градници За Жени Пред Затворање Градник Обезбедува Нашиот Пост Оп Градник Со Мазна . 95% Најлон, 5% Спандекс. Целосна Покриеност Наредени Чаши На Овој Пред Затворање Градник Функција Зашиени Поддршка Да Ласкаат Вашите Облини Додека Широк Растеглив Бенд Помага Да Се Непријатно Навивам. Повод : Дома, Спорт. Широките Ремени За Рамо Сигурно Ќе Останат Ставени Благодарение На Поцелосниот Грб Обезбедувајќи Целокупно Измазнување.