Бидете Смирени Смешни ЕМТ Хумор Дуксер Жени Мажи Бриско Брендови 3Х
  • Обновено

Бидете Смирени Смешни ЕМТ Хумор Дуксер Жени Мажи Бриско Брендови 3Х

DEN 559.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Знаете дека ќе изгледате кул во овој дуксер со качулка со врвка. Графичкиот принт покажува дека сте обучени да спасувате животи. Носете ги обврските за трчање, во теретана или дружење со пријателите! Големина 3x Голем : Ширина На Градите/Предна Должина 30 "х 32". Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.