Пиксел слушалки Е бел божиќен подарок Интерактивни Слушалки ТВС Контрола На Допир Во уво со кутија за полнење пренослив
  • Обновено

Пиксел слушалки Е бел божиќен подарок Интерактивни Слушалки ТВС Контрола На Допир Во уво со кутија за полнење пренослив

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Bluetooth слушалки S99 Кадифе Делукс Интерактивни Слушалки Bluetooth за маж за iphone во уво За жени Специјален подарок Безжичните Слушалки усвојуваат ТЕХНОЛОГИЈА ЗА обработка БЕЗ загуби HD, која може да обезбеди силен бас, безжични слушалки со микрофон. Со мала потрошувачка, тие можат да траат до 4 часа континуиран повик или употреба на музика со едно полнење. Слушалките Bluetooth се исклучуваат и се полнат сами кога ќе ги ставите во кутијата. Усвојувајќи ја новата генерација bluetooth smart chipset технологија, ушните пупки bluetooth може да обезбедат спарување во еден чекор и стабилност на поврзувањето со повеќето паметни телефони на i OS android systerm и лаптоп уред со bluetooth од пренос на максимум 49 стапки(без пречка).