Кратки Ракави Блузи За Жени В - Вратот Вратоврска-Боја Печатење Маици Зимски Повик Лабава Графички Маици
  • Обновено

Кратки Ракави Блузи За Жени В - Вратот Вратоврска-Боја Печатење Маици Зимски Повик Лабава Графички Маици

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да го носите на плажа, на одмор, во секојдневниот живот, во шопинг и во канцеларија. Ако имате какви било прашања во врска со овие женски кошули со о-врат, како што се големината, должината или бојата на оваа женска блуза со копчиња, слободно контактирајте ме во секое време и веднаш ќе ги решам за вас. Таа е една од задолжителните модни предмети во лето и може да се носи на секоја форма на телото. Создадете секојдневен и удобен летен стил. Постојат различни бои за избор, како што се врвови на плажа/широки прави маици, различни големини на модерни кратки кошули/памучни ленени врвови и разни должини на женски цветни маици/секојдневни деловни врвови.Ткаенината е удобна, мека и еластична, со добра дишење и апсорпција на влага и нема да ја гребе кожата.