Послужавник За Чај Од Бамбус, Изработка Едноставен Дизајн Послужавник За Сервирање Бамбус Уживајте Во Животот За Дома
  • Обновено

Послужавник За Чај Од Бамбус, Изработка Едноставен Дизајн Послужавник За Сервирање Бамбус Уживајте Во Животот За Дома

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Послужавник За Чај Од Бамбус, Изработка Едноставен Дизајн Послужавник За Сервирање Бамбус Уживајте Во Животот За Домашна Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Палети : Бамбусова Боја : Изработка На Орев : Листа На Традиционални Пакети За Изработка На Роман : 1 х Изработка На Послужавник : садот за чај од бамбус прифаќа нов дизајн. Прибор е став, што го одразува односот кон животот. Едноставен Дизајн : плехот за чај од бамбус има едноставен дизајн, ново искуство, топло, природно, тивко и убаво. Функција за декорација : Елегантниот прибор го украсува животот, чинијата може да се користи за украсување на вашиот топол дом, што го прави поубав. Уметнички дела : Приборот е еден вид материјална активност, тој е и алатка за духовна уметничка активност и што е уште поважно, има чувство за убавина.