Неговиот И Нејзиниот Свадбен Сет ТРИО Опал Син Сафир ЦЗ Сребрени Прстени за Мажи Жени 5 12
  • Обновено

Неговиот И Нејзиниот Свадбен Сет ТРИО Опал Син Сафир ЦЗ Сребрени Прстени за Мажи Жени 5 12

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За Нас повеќе од 20 години, Ларасо И Ко е во мисија да создаде квалитетен накит што ќе го цените по цена што ќе ја обожавате. Тоа значи дека добивате свадба со скапоцен камен со изглед на бело злато за дел од цената. МЕНС СРЕБРЕН ВЕНЧАЛЕН ПРСТЕН : Широк 5 Милиметри, Вистински Сребрен Свадбен Бенд За Мажи, Со Сино-Бели Симулирани Скапоцени Камења МАШКИ СРЕБРЕНИ ВЕНЧАЛНИ ПРСТЕНИ големини 8 9 10 11 12 13 и 14 . ЖЕНСКИ СЕТ ЗА НЕВЕСТИНСКИ ПРСТЕНИ : Изработени Во Сребро Со Лабораториски Создадени Скапоцени Камења Од Опал и Темно Сини Симулирани Сафирни Камења.НЕЈЗИНИОТ НЕВЕСТИНСКИ СЕТ. Неговиот прстен совршено одговара на стилот и дизајнот на нејзиниот НЕВЕСТИНСКИ СЕТИС И НЕЈЗИНИОТ СВАДБЕН СЕТ Овој гроздобер инспириран неговиот и нејзиниот свадбен сет изгледа како семејно наследстводизајниран за модерната двојка која го цени стилот, квалитетот и вредноста ова прекрасно ТРИО поставува почести вашата љубов и го слави вашиот сојуз во стил. Дизајниран ВО И БРОДОВИ БРЗО Од Сад. Неговиот прстен има наизменични сино-бели симулирани сафирни и дијамантски камења поставени во сребрениот прстен стерлинг. ЖЕНСКИ НЕВЕСТИНСКИ ПРСТЕН сет : 2 Парче Свадба И Ангажман Прстен Во Собата За Жени. Овој прекрасен централен камен дополнително се подобрува со контрастот на темно сините симулирани странични камења од сафир и во стил и во дизајн овој комплет свадбен и веренички прстен наликува на семејно наследство.