Цевка Топката Вентил Со Надворешен Навој Стоп Вентил Топката Вентил Фитинг
  • Обновено

Цевка Топката Вентил Со Надворешен Навој Стоп Вентил Топката Вентил Фитинг

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Функција : *отпорност На Висок притисок, отпорност на корозија, издржлив вентил*Едноставна рачка, заменлива рачка*дизајнот на топчестиот вентил*мазната внатрешна површина ефикасно ја намалува отпорноста на вода*Идеален За наводнувањедетали : Материјал : Пеколор : Црна+Сина*Црево За Поврзување : надворешен дијаметар 20мм,25мм,32мм Содржина На Пакетот : 1*вентил за исклучување : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Висококвалитетен производ, секој процес е строго имплементиран во согласност со стандардите на процесот. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Производите се произведуваат по строг скрининг, што е доверливо. Ако имате какви било прашања,слободно контактирајте не,ние ќе ви го решиме.