Момени Хајленд Карирани Модерни Килими, Црно
  • Обновено

Момени Хајленд Карирани Модерни Килими, Црно

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Без разлика дали е закопчан или облечен, овој традиционален тепих во областа изгледа паметно и софистицирано во секој простор. Рачно изработени од фини новозеландски волнени влакна, разноврсноста на оваа украсна покривка за подови ја должи својата безвременска привлечност на употребата на црно-бел отпечаток од гингам. Оди куќа шик со селска проверка или облека современа дневна соба со графички слој под каучот или масичката. Белег дизајн на модниот сет, Оваа Викендица Луда од Стилот Момени сигурно ќе одговара и на класичниот и на современиот ентериер. Донесете ја авантурата дома. Внатрешен Килим. Произведено Во Индија. Рака Тафтувана. Материјал : 100% Нов Зеланд Волна. Ниска Висина На Купот 0,1".