Ступел Домашен Декор Колекција Дух Пастув Коњ Со Цвет Венец Платно Ѕид Уметност
  • Обновено

Ступел Домашен Декор Колекција Дух Пастув Коњ Со Цвет Венец Платно Ѕид Уметност

DEN 671.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Убав цветен венец го облекува облечениот бел коњ во Колекцијата Ступел Домашен Декор Дух Пастув Коњ Со Цветен Венец Платно Ѕид Уметност. Премиум мастилата се користат за печатење на оригиналната слика на платно. Ова уметничко дело на ѕидот содржи рачно исечено платно кое е рачно испружено преку дрвена рамка и подготвено за закачување. Изберете од достапните опции за големина. Изберете од достапните опции за големина. За внатрешна употреба. Цвет венец на облечен бел коњ. Уметнички принт на платно. Рачно сечење, рачно испружено преку 1,5-инчи. дрвена рамка. Дизајн На Џејмс Винс