Уфле Мацеро 33с Тип Контролни Кабли 32ФТ МАЦЕРОКС32
  • Обновено

Уфле Мацеро 33с Тип Контролни Кабли 32ФТ МАЦЕРОКС32

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тежок 18 канал за лаици за долг животен век и висока ефикасност за непречено функционирање и намален радиус на свиткување. Идеален за долги сложени кабелски работи. Сината надворешна јакна со висока отпорност штити од абразија, УВ и хемикалии. MFG# MACHZEROX32 UPC# 702755027478 UFLEX MACHZero 33c Висока Ефикасност Универзален Стил Кабел За Контрола На Моторот, Како C2, C8 : Тешки 18 laywire канал. Долг живот и висока ефикасност. Непречено функционирање и намален радиус на свиткување. Идеален за долги сложени кабелски работи. Сината надворешна јакна со висока отпорност штити од абразија, УВ и хемикалии. Должина : 6'. Модел# 216-MACHZEROX06.