Филипс Норелко Рк12+ Замена На Главата За Бричење За Серија И Арцитек
  • Обновено

Филипс Норелко Рк12+ Замена На Главата За Бричење За Серија И Арцитек

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Филипс Норелко РК12+ Замена На Главата За Бричење За серија 8000 И арцитек бричење замена На главата V-Песна прецизни ножеви соберете ја косата во оптимална положба за сечење за да го испорачаме нашето најблиско бричење досега. За максимални перформанси на бричење, се препорачува да ја замените единицата за бричење еднаш на секои 12 месеци. Компатибилен Со Серија 8000 и арцитек бричење. Н / А. Н/А.