Стерлинг Сребрен Антички Прстен
  • Обновено

Стерлинг Сребрен Антички Прстен

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изразете се на уникатен и забавен начин Со Новата Колекција Изрази Што Може да се Редат. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, совпаѓате и редите заедно, што ќе ви овозможи да го промените вашиот стил во еден момент. Овој модел додава одредена потребна текстура и ќе се истакне кога се носи со други прстени што се редат. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит што може да се нареди. Изразите што се редат нудат накит изработен од сребро, живописно емајлиран, 14 каратно позлатен, украсен со прекрасни дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе.Земја на Потекло : Тајланд Наредени Изрази Стерлинг Сребрен Антички Прстен : античка завршна обработка дизајн со шараполирана завршна обработка изработена во Изрази на сребрени стационирани брендови достапни во повеќе големини.Со античка завршница, овој прстен што може да се нареди ќе ви го даде изгледот што треба да го додадете во вашата колекција. Достапно во големина 7. Овој прстен има прекрасна шема која е беспрекорно изведена.Метална Тежина : 2,27 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Завршна Обработка На Прстенест Накит : Антички Пол : Женски метал : Сребрена Сребрена Боја : Ширина на Бела Лента : 2,5 Ммринг Големина : 7 цврсти вашиот предмет пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.