Инвикта Акула Автоматски Црн Бирање Машки Часовник 31882
  • Обновено

Инвикта Акула Автоматски Црн Бирање Машки Часовник 31882

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Црно бирање подобрено со раце со сребрен тон. Црна нерѓосувачки челик случај со црна и розово злато нерѓосувачки челик и силиконски бенд. Автоматско движење. 100 метри / 330 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Пламен Фузија кристал. Транспарентен Види преку случај назад. Затворач за тока. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 52,5 мм х 11 мм. Бенд 30 мм х 7,25 инчи. Инвикта 31882 Акула Види. Часовници. TMI Калибар NH35. Акула. Унисекс, Возрасни.