Серта Стил Лејтон Домашна Канцеларија Стол, Јоргована Ткаенина
  • Обновено

Серта Стил Лејтон Домашна Канцеларија Стол, Јоргована Ткаенина

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стол За Домашна Канцеларија Во Стилот На серта, Јоргована Ткаенина Стилски дизајн Е одличен акцент на деловен амбиент или домашна канцеларија. Мемориска пена за дополнителна удобност. Поставување прилагодливо за висина одлично за различни апликации. Хром-завршена, база од нерѓосувачки челик со тркалца нуди мобилност од 360 степени. Или претворете се во стационарен стол со вклучени опционални подножја за лизгање.