Каролини Богатства SC9759LCB Норфолк Териер Кутре Црвени Снегулки Празник Стакло Сечење Одбор Голем, 12H 16W
  • Обновено

Каролини Богатства SC9759LCB Норфолк Териер Кутре Црвени Снегулки Празник Стакло Сечење Одбор Голем, 12H 16W

DEN 1855.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Каролини Богатства SC9759 LCB Норфолк Териер Кутре Црвени Снегулки Празник Стакло Сечење Одбор Голем, 12h x 16w, Стакло Сечење Одбор Голем кој раса специфични норфолк териер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа Божиќна Украсна Даска за Сечење. Оваа Стакло Сечење Одбор Голем е од каролини богатства колекција Црвени Снегулки. Голем Калено Стакло Сечење Одбор Од Каролини Богатства шарени кујна производ линија е отпорна на топлина и треба да биде само миење раце. Оваа даска за сечкање е светла и шарена. Оваа табла за сечење е изработена од калено стакло. Овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени уметници. Таблата е висока 15 инчи и долга 12 инчи. Тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Тие се отпорни на топлина, не лизгачки стапала и практично нераскинливи! Аглите се заоблени за да помогнат во заштитата на таблата. Вклучени се браници за стапала за да се одржи даската за сечење на место додека се користи. Сечење одбори се печатени и . Оваа Табла за Сечење е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Голем Калено Стакло Сечење Одбор.