Вранглер Големиот Машки Товар Краток Со Истегнување
  • Обновено

Вранглер Големиот Машки Товар Краток Со Истегнување

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вранглер Големи Машки Товарни Шорцеви Со Истегнување овој класичен карго краток е конструиран со издржливи материјали за истегнување изградени за долготрајна удобност, дишење и стил. Се одликува со опуштено седиште и бут што се наоѓа на природната линија на половината и сигурно затворање на копчињата со тешка патентна мува. Ова е традиционален карго стил краток за многу намени. Опуштено Вклопување. Товар Краток. Седи на природен појас. 10 " инсем. Исечете ги предните џебови. Задни џебови. Велт мобилен телефон џеб. Флексибилен материјал за удобност. 60ААВА.