Време И Тру Женски Танга Сандали
  • Обновено

Време И Тру Женски Танга Сандали

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршени за топли, летни денови или одмори за одмор, овие Сандали Со Танга Со Нозе Од Времето и Тру се симпатичен, забавен додаток на вашите обувки. Трендовскиот дизајн со две брави е истакнат со вкрстена јамка на прстите и лесен за носење, стил на лизгање. Овие сандали се одличен завршен допир на вашиот изглед на денот, спарувајќи се со горното и омиленото дно-зборуваме шорцеви, хеланки или здолништа! Исклучиво на . Материјал : вештачки материјали горен; термопластична гумена надворешна ѓон. Грижа : избришете ја чистата. Земја На Потекло : Увезени. Затворање : стил На Лизгање со прилагодливи детали за бравата. Карактеристики : вкрстена јамка на прстите; дизајн со две ремени; среден ѓон од плута; удобно подножје од мемориска пена. Женски Танга Сандали Од Времето и Тру.