Уникатен Разбој Римgрела Килим 7' 1 10' 0 ,Мулти
  • Обновено

Уникатен Разбој Римgрела Килим 7' 1 10' 0 ,Мулти

DEN 1873.12

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Апстрактните и природни светски мотиви на Килимите За Собирање Estрела ќе додадат прскање на боја и возбуда во вашиот дом. Доаѓајќи во широк спектар на модели, има нешто за секого во оваа колекција. Без разлика дали вашата желба е кружен килим, тркач или традиционален килим 5 х 8, секој е карактеристичен и сигурно ќе ја оживее секоја просторија. Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, без пролевање и лесен за чистење.