Авантура Авантура Станица Витлин' Дрво Комплет
  • Обновено

Авантура Авантура Станица Витлин' Дрво Комплет

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Популарен Нов Стил На Седиште За Чинија Држете До 2 Деца. Прицврстува Или На Здраво Дрво Или Замав. Избрани Бои Сина, Зелена, Црвена, Розова. Авантура Авантура Станица Витлин' Комплет За Дрво : комплетот од 20 парчиња ги има сите алатки и материјали што ќе ви бидат потребни за да завршите 5 проекти. Содржината на комплетот вклучува : водич, џебен нож со 2 сечила, заштитни ракавици, камен за острење, шкурка, дрво и стапчиња. Проектите вклучуваат : гумен пиштол, катапулт, ПРЕДВОДЕН светилник, мал брод и риболов мамка.