Комода за ткаенина Со Фиоки, Кабинет За Кула За Складирање Мебел, Комода За Спална Соба, Дневна Соба, Ходник, Плакар, Цврста Челична Рамка, Дрвен Врв, Канти За Ткаенин
  • Обновено

Комода за ткаенина Со Фиоки, Кабинет За Кула За Складирање Мебел, Комода За Спална Соба, Дневна Соба, Ходник, Плакар, Цврста

DEN 1087.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

; Големиот врв ја доделува целата површина што ви е потребна за да прикажете фотографии во рамка, светилки и растенија во саксии. Големина : 8 Комода. ЈИТАХОМ носи страст за животот и е посветен на создавање визуелно зачудувачки мебел со минималистички стил наменет за секојдневна употреба. - Издржлив и Стабилен. Секое парче е резултат на уникатен дизајн и прецизна изработка, комбинирајќи уметност и функционалност, минималистички контури и скулпторски детали, за да се чувствувате удобно во вашиот секојдневен простор. Определување. Боја : Црно Дрво Жито. РАЗНОВИДНА кула за СКЛАДИРАЊЕ - гардероба за ткаенини ЈИТАХОМЕ е чист израз што се вклопува веднаш во вашата спална соба, дневна соба, ходник, влез, плакар, расадник. - Лесно Се Склопува. 8-ГРАДИТЕ НА ФИОКАТА-единицата за фиоки за складирање има 8 длабоки фиоки кои се преклопуваат и се отстрануваат, како и пластични рачки што лесно се влечат; висококвалитетната неткаена синтетичка ткаенина е лесна за нега. Материјал : дрво метална ткаенина. - Водоотпорен. ЦВРСТ КОМОДА за Спална СОБА - Премиум мдф дрвен врв и сигурна метална рамка даваат огромна поддршка 4 прилагодливи пластични нозе се за заштита од гребење и стабилност на нерамна земја.