Кингстон Месинг Бс Вода Они Ѓубре Отстранување Прирабница, Црна Нерѓосувачки Челик
  • Обновено

Кингстон Месинг Бс Вода Они Ѓубре Отстранување Прирабница, Црна Нерѓосувачки Челик

DEN 2959.20

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесен за инсталирање и способен да се вклопи над повеќето отвори за отстранување ѓубре, прирабницата За отстранување Ѓубре Оникс ги спречува несаканите предмети да го затнат вашиот одвод. Достапните премиум опции за завршна обработка ги ставаат завршните допири на дизајнот на вашата кујна бидејќи можете да ја координирате прирабницата за отстранување со вашата славина. Висококвалитетна месинг конструкција за издржливост и сигурност. Одговара на повеќето стандардни единици за еднократна употреба за ѓубре. Вклучува прирабница за еднократна употреба и затка. 4-7/16" дијаметар. Висина : 1-11/16". Лесна инсталација. Завршница отпорна на корозија.