Зависат Силуета Активни Одговара Инконтиненција Долна Облека За Жени, Умерена Апсорпција, Л XL, Беж Црна Виолетова, Брои
  • Обновено

Зависат Силуета Активни Одговара Инконтиненција Долна Облека За Жени, Умерена Апсорпција, Л XL, Беж Црна Виолетова, Брои

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Зависат Силуета Инконтиненција Долна Облека За Жени е достапна во големина мала/средна (половината од 28-40 инчи) и големина голема/екстра голема (половината од 38-50 инчи).Барате премиум долна облека за еднократна употреба со голема заштита? Зависат Силуета Активни Одговара Женска Инконтиненција Долна Облека е токму тоа. Овој производ Е прифатлив ЗА ФСА Во Американското Пакување доставено до вас може да варира од прикажаната слика. Блиску до телото се вклопува со модерен еластичен појас и удобни еластики на нозете помагаат да се спречат протекување. Одговара на долна облека, за разлика од гломазните пелени за возрасни, со еластичен појас и модерен пораст. Овие гаќички за инконтиненција што дишат обезбедуваат Доверлива Заштита со умерена апсорпција во мека, удобна ткаенина. Умерената Апсорпција Зависи Од Силуетата Кратките Гаќички за Инконтиненција нудат Доверлива Заштита со брзо заклучување на влажноста и мирисите.