НОВО СЕДИШТЕ ЗА СУСПЕНЗИЈА СО НИЗОК ПРОФИЛ СО ПОТПИРАЧ ЗА РАЦЕ BACKОКОПАЧ ТРАКТОР СКИДСТЕР
  • Обновено

НОВО СЕДИШТЕ ЗА СУСПЕНЗИЈА СО НИЗОК ПРОФИЛ СО ПОТПИРАЧ ЗА РАЦЕ BACKОКОПАЧ ТРАКТОР СКИДСТЕР

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Покрај тоа, погодно е да го инсталирате и извадите седиштето. €ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ q-седиштето на косилката покажува компактна големина и ergономски дизајн. 1 х Универзално Седиште За Суспензија со Потпирач за Раце и Потпирач за Глава. ●УНИВЕРЗАЛНА ОПРЕМА-Ова тракторско седиште за суспензија и виљушкар може да се инсталира на различни возила како што се косилки, багери, натоварувачи на тркала, дозери ,oesокопачи, Товарен Брод, трактори итн. 1 х Безбедносен Појас. И перницата пена е направена од издржлив и еластичен винил кој се спротивставува на постојана изложеност на вода и сонце. Материјал : Челик И Винил.