Dayco - Серпентина Појас Одговара изберете: 1993 - JAGUAR XJS, 1993 - JAGUAR XJ6
  • Обновено

Dayco - Серпентина Појас Одговара изберете: 1993 - JAGUAR XJS, 1993 - JAGUAR XJ6

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дејко 5050385 - Серпентин Појас-Одговара 1988-1997, 2000-2003 БМВ, Даеву, Даихацу, Јагуар, Мазда, Тојота 1.6, 3.0, 4.0, 4.8, 4.9, 5.0 Дајко 5050385-Серпентин Појас Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Одговара Изберете : 1994-1995 ЈАГУАР XJS 6 Цил 4 Л 1993-1997 ЈАГУАР XJ6 2000-2003 БМВ М5 8 Цил 5 Л 1993.1996 ЈАГУАР XJS 1994-1997 ЈАГУАР ВАНДЕНПЛАС 1994-1995 БМВ 540 1990-1993 ТОЈОТА целица 4 цил 1,6 л 1993-1995 Бмв 740 1994-1995 БМВ 530 1990-1992 Даихацу Роки 2001-2003 БМВ З8 8 ЦИЛ 5 Л 1994-1995 БМВ 840 1995-1997 ЈАГУАР XJR 1994-1995 МАЗДА 929 2000 bmw z8 и повеќе - додадете ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ За Да Проверите.