Дебеломер Покрива Врежана Предна 2015 Мустангот Врежана Задна 2015 ГТ Мат Црна завршница сребрена ч
  • Обновено

Дебеломер Покрива Врежана Предна 2015 Мустангот Врежана Задна 2015 ГТ Мат Црна завршница сребрена ч

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Секој сет е дизајниран специјално за дебеломер на сопирачките за да обезбеди соодветно поставување. Секој сет е дизајниран специјално за дебеломер на сопирачките за да обезбеди соодветно поставување. Изграден од 6061-т6 воздушен алуминиум. Карактеристиките вклучуваат значително намалување на прашината на сопирачките и дисипација на топлината на сопирачките. Типичното време на инсталација е 1 час од почеток до крај. Завршница обложена со прав за долготраен стил. Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т-6061, секој капак на дебеломер е заварен ЗА цврстина, обложен во прав за издржливост и вклучува патентиран систем за прицврстување од нерѓосувачки челик. Карактеристиките вклучуваат значително намалување на прашината на сопирачките и дисипација на топлината на сопирачките.