Каролини Богатства BB3445BKTWE Bichon Фриз Црна Везени Пешкир Во собата на 2, 25
  • Обновено

Каролини Богатства BB3445BKTWE Bichon Фриз Црна Везени Пешкир Во собата на 2, 25

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Каролини Богатства BB3445 BKTWE Bichon Фриз Црн Везен Пешкир Сет од 2, 19 X 25", разнобоен Црн Извезен Комплет За Крпи од 2 со специфични уметнички дела на Bichon Frise од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Комплет Од Две Кујнски Крпи кои се 100 проценти памук. Секоја крпа мери 19 инчи на 28 инчи. Секоја крпа има везен дизајн. Машината беше ладна и сува со тивок оган. Секогаш користете крпа за притискање при притискање на дизајнот. Оваа Везена Крпи е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Комплет Од Две Кујнски Крпи кои се 100 проценти памук.