Допрени Од Природата Органски Памучни Боди 5pk, Пица, 0-Месеци
  • Обновено

Допрени Од Природата Органски Памучни Боди 5pk, Пица, 0-Месеци

DEN 240.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Допрена Од Природата нуди мека органска памучна облека за најнежниот допир на чувствителната и нежна бебешка кожа. Нашите органски боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Нашите боди се суштински дел од гардеробата на бебето. Допрена Од Природата Органски Памучни Боди 5pk, Пицата е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Сетот вклучува координирани органски боди. Направено со 100% органски памук (ексклузивно за декорација). Мека и нежна за кожата на бебето. Направено без употреба на ѓубрива и пестициди. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.