Ројал Ронет Цврст Кадифен Тркач Килим, Светло Сива, 2 ' 2 8'
  • Обновено

Ројал Ронет Цврст Кадифен Тркач Килим, Светло Сива, 2 ' 2 8'

DEN 2207.04

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. 100% Полипропилен. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови.