Лав ДАТОТЕКА-N-TOTE Писмо Датотека Џеб
  • Обновено

Лав ДАТОТЕКА-N-TOTE Писмо Датотека Џеб

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Проѕирната поли-датотека содржи обемни хартии со големина на букви и папки со датотеки, вклучувајќи големина А4. Еластичното затворање ја одржува содржината безбедна. Издржливата поли конструкција е отпорна на абење и отпорна на кинење. Лав ДАТОТЕКА-N-TOTE Писмо Датотека Џеб Цврст, транспарентен пластична датотека тоте со шарени шема која држи од гребење. Целосното размавта и еластичното затворање ја одржуваат содржината безбедна. Идеално за држење гломазни материјали, каталог, рачни и папки со датотеки, вклучувајќи големина А4. Сино. Големина на лист : Буква; Вкупни димензии : 13 "х 9-3/4"; Капацитет : 1".