Јаболко Барел Акрилик Занает Боја, Мат Финиш, Црна, fl oz
  • Обновено

Јаболко Барел Акрилик Занает Боја, Мат Финиш, Црна, fl oz

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уживајте во одлична покриеност на сите ваши уметности и занаети кога сликате Со Акрилна Боја Од Јаболко. ПРАКТИЧНА ГОЛЕМИНА - Оваа Акрилна Боја за Јаболко доаѓа во разноврсна големина од 8 мл која е одлична за основно обложување, матрицирање и многу повеќе. Проширете ги вашите уметнички материјали со овој забавен бренд!. ФОРМУЛА-Барел Од Јаболка е нетоксична и базирана на вода формула, одлична за изработка со сите возрасти. СВЕТЛА БОЈА-Земете ги четките за акрилна боја и додадете ја оваа забавна, светла акрилна боја на сите ваши самостојни проекти.Епл Барел 8 fl Oz Црна Мат Акрилна Боја е избор на занаетчија за големи и мали проекти. Создадете забавни и фанки проекти кога ја користите оваа лесна за употреба, висококвалитетна боја. КОРИСТЕТЕ На ПОВЕЌЕ ПОВРШИНИ - Користете Акрилна Боја Од Јаболко На различни површини како дрво, хартија, платно, Стиропор, маше од хартија и многу повеќе. ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ-Чистењето е лесно со оваа акрилна боја! Едноставно исчистете додека сте влажни со сапун и вода.