Елен Елени Машка Круна Водоотпорен Обичен Оксфорд Чевли
  • Обновено

Елен Елени Машка Круна Водоотпорен Обичен Оксфорд Чевли

DEN 784.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Еленските Елени Круна Оксфорд има перница за мемориска пена на врвот на дебелиот ЕВА ортотик и термопластичен гумен ѓон за дополнителна влечна сила. Исто така е отпорен на лизгање и водоотпорен, што го прави разноврсна работа и чевли за облекување. Направено со синтетички водоотпорен горен дел. Затворање со врвки за сигурно и прилагодливо вклопување. Калапи ева влошка чорап со додадена меморија пена пета перница за целиот ден удобност. Аеродром пријателски-нема метална нога. Издржливиот гумен надворешен ѓон обезбедува влечење.