Велер Агол Длето Лемење Врвот, Степен Агол, Врвот
  • Обновено

Велер Агол Длето Лемење Врвот, Степен Агол, Врвот

DEN 479.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Велер 0054444299 (ЛТБХ) Аголен Врв За Лемење На Длето, 30 Степени., 2,4 мм 2,4 Мм Дијаметар На Врвот. 30 Степен Агол длето врвот. LT Серија Совет ЗА WSP80 Лемење Молив. Цврст Бакар со позлата на железо. Никел и хром зад работната површина. Дизајниран да обезбеди максимален пренос на топлина од грејачот до врвот. Поединечно вреќи.