Хадсон Арлин Геометриски Бушава Површина Килим, Чеша Сина Слонова Коска, 7' 7 ' Плоштад
  • Обновено

Хадсон Арлин Геометриски Бушава Површина Килим, Чеша Сина Слонова Коска, 7' 7 ' Плоштад

DEN 2207.04

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Моќта Се Појави Во Турција. Заштедете Пари. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. 100% Полипропилен.Колекцијата На Килими Хадсон Шаг Лесна Нега Бушава Овој луксузен Хадсон Шаг Од Сафавиех прикажува класични дизајни на плочки поставени во дебел, кадифен куп.