Matchbo Боја Менувачи Колекционерско Возило
  • Обновено

Matchbo Боја Менувачи Колекционерско Возило

DEN 335.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кутијата за кибрит ги инспирира момчињата да бидат секојдневни херои на патот кон откривање и авантура каде што најмалку очекувате. Кутијата за кибрит ги инспирира момчињата да бидат секојдневни херои. Децата можат да го возат своето возење низ ладна вода за да видат како телото и тркалата ја менуваат бојата. Доаѓа со асортиман на солидни возила Со Кибритчиња кои вклучуваат оригинални модели и лиценцирани теренски возила. Потопете ги во топла вода за да ги промените со часови игра со отворен крај. Серијата вклучува камиони, возила со погон на 4 тркала и џипови (секој продаден одделно).