Чевлите на д -р Шол намигнуваат перфорирани лизгања
  • Обновено

Чевлите на д -р Шол намигнуваат перфорирани лизгања

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Секојдневна фава. Оваа удобна патика за платформа со гаден ѓон ве тера да барате и да се чувствувате најдобро, без разлика каде ве однесе денот. Microsuede или Snake-Print горен. Тркалезна пети. Лизгајте се вклопуваат со панели близнаци за дополнителна флексибилност. Подготвена јака. Бидете енергизирана влошка со целодневна удобност, амортизирање и апсорпција на шок што го намалува притисокот и заморот на нозете. Бели гумени странични идови и зафатена шара. 1 инчен платформа. Тркалезна пети. Удобност. Близнак.