Бурлингтон мали облоги за корпи за складирање, мудрец гингам
  • Обновено

Бурлингтон мали облоги за корпи за складирање, мудрец гингам

DEN 380.64

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поставата за корпи за мали складишта Бурлингтон се за какви било 10-1/2 "од 10-1/2 " од 8 "" корпи (не се вклучени). Тие ги штитат рачно плетените врба и додаваат декоративен изглед на бебето на бебето Соба со пријатна шема на мудрец Гингам. Овие плетени корпи за корпи се изработени од полиестер и лесно се мијат. Бурлингтон мали облоги за складирање, мудрец Гингам : Вклучува три облоги. Одговара 10-1/2 "x 10-1/2" x 8 „плетени корпи. 100% полиестер. Перење. Декоративна вратоврска. Поставите за корпи за мудрец гингам ги штитат рачно плетените трска со врба. Додадете допир на шарм во собата на бебето. Тестираниот квалитет за овие артикли помина низ ригорозна безбедност и тестирање на производи.