Млазница За Фонтана, Убава Глава За Прскање Со Клокотот За Воден Пејзаж Г Дн25
  • Обновено

Млазница За Фонтана, Убава Глава За Прскање Со Клокотот За Воден Пејзаж Г Дн25

DEN 207.20

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Млазница за Фонтана, Убава Глава За Прскање Со Клокотот За Воден Пејзаж G1 dn25speciation : Тип На Ставка : Млазница За Фонтана Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : како што е прикажано на сликата Спецификации На производот : Работен Притисок На Машки Конец : 50-100kpaappaplication : градинарско езерце, забавни паркови, музеи, библиотеки. Список на пакети : 1 х Млазницата На Фонтаната Клокотот е мала до средна млазница генерира жива целосна шема на вода и нуди збогатување на кислород. Со ефект, водата и воздухот се вшмукуваат, интензивно се мешаат и се забрзуваат во воздухот од млазот како импресивна мека фонтана што тече. Млазницата на фонтаната може да се користи на многу начини за постигнување неверојатни резултати, создава прекрасни визуелни ефекти. Изгледот е убав, инсталацијата е погодна, и може да се прилагоди на разни езерце и фонтани. Усвојува висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, издржлив, отпорен на абење, отпорен на корозија, долготрајна употреба.