Докерс машка класична плетена лесна каки со стрии
  • Обновено

Докерс машка класична плетена лесна каки со стрии

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесна грижа, лесно абење. Кога поводот повикува на полиран изглед, овие разноврсни какисти ќе ве одржуваат да изгледате стилски цел ден. Сега со дополнително истегнување, без технологија на брчки и сето тоа движење за удобност во движење, овие панталони се моментални омилени. Нашето големо супер меко чувство. Измијте и исушете се внатре со слични бои; Отстранете веднаш. Интернет ексклузивно. Може да не се врати или разменува во продавниците.