Елкај Кросстаун Нерѓосувачки Челик 22-1 2 18-1 2 9
  • Обновено

Елкај Кросстаун Нерѓосувачки Челик 22-1 2 18-1 2 9

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ТЕСНИ АГЛИ : Свежиот, геометриски дизајн нуди прави странични ѕидови и рамно дно за модерен изглед и покорисен простор; лесен за чистење. ТИВКО : подлогата(s) што го ублажува Звукот ги минимизира звукот и вибрациите за потивко време во мијалникот. Нерѓосувачки ЧЕЛИК со 18 МЕРАЧИ : Најквалитетна дебелина од 18 мерачи и нерѓосувачки челик Тип 304 за трајна издржливост, перформанси и сјајна убавина.