Играјте дневен рекет игра портокалова и зелена, спортска играчка на отворено, деца на возраст од 3+
  • Обновено

Играјте дневен рекет игра портокалова и зелена, спортска играчка на отворено, деца на возраст од 3+

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Станете и се движите со сетот за игра на рекет за рекет на Day Boom! Одликувајќи се со две лопатки што го прават тоа задоволувачки звук на бум секој пат кога ќе штрајкуваат. Овој сет за игра има два натпревари во еден. Вклучената гумена топка им овозможува на две лица да преземаат лопатка секоја од нив и да започнат здрава игра на Racquetball на скоро секоја тврда област со рамна површина, затворено или на отворено за многу забавно аеробно вежбање. Плус, вклучениот Birdie/Shuttlecock ви овозможува да играте своја верзија на Badminton со или без мрежа (не е вклучена). Вклучува еден портокал рекет, еден зелен рекет, една гумена топка и една шатлока. Унисекс играчка препорачана за деца на возраст од 3+ години. Играјте дневен рекет игра со портокалова и зелена боја, 4 парчиња спортска играчка на отворено, деца на возраст од 3+ овој сет вклучува две рекети за бум, една топка и една птичјачка/штлева. Одлично за здрава игра и добра аеробна активност. Прави одличен подарок за Божиќ, родендени, Ханука и многу повеќе. Наменето за употреба од деца на возраст од 3 години и повеќе.