асдоклхк Обични Панталони За Жени Дозвола За Жени Панталони Со Висок Струк Еластичен Појас Со Цврста Боја Гроздобер Стилски Памучни И Ленени Двојни Џебови Пантало
  • Обновено

асдоклхк Обични Панталони За Жени Дозвола За Жени Панталони Со Висок Струк Еластичен Појас Со Цврста Боја Гроздобер Стилски

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : 60% Памук, 40% Лен. Можете да го носите за различни намени во секоја сезона. Одговара : Тенок. Дизајн : Различни модели печатење, ленти, еднобојни,џебови, еластичен појас, пријателски за кожата, лесен, брз сув, дише, без брчки.