Пли Електрична Гитара Пикгард Гребење Плоча за Џезмастер Гитара Бои
  • Обновено

Пли Електрична Гитара Пикгард Гребење Плоча за Џезмастер Гитара Бои

DEN 199.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : * сосема нов и квалитетен.*Овде имаме одличен избор гитара штитници за Џезмастер гитари. ** Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив за употреба .*Имаме избор од 3 слоја 4 слоја и единечни дизајни, така што треба да има нешто што ќе одговара на секој проект. * Овие штитници се совршени ако работите на проект за гитара или сакате да ја надградите вашата гитара.Спецификации : *Материјал : пвц, Целулоид, Желка*Факултативна Боја : Црна 3пли,Бела 3пли,Бела 1 слоја, Крем 3пли, Зелена 3пли,кафеава Желка 4плети, Црвена Желка 4плети, Црн бисер 4плети, бел бисер 4плети, Светло жолт бисер 4плети (како што е прикажано)*Количина : 1пц*Тежина : 125гр (Прибл.) Пакет Листа : 1 x Гитара Пикгард 4 Слоја Електрична Гитара Пикгард Гребење Плоча За Џезмастер Гитара 11 Бои.