Радијална Гума За Еволуција на блеквотер 25х11 - За ПОЛАРИС СПОРТИСТ Ремингтон 2001-2002
  • Обновено

Радијална Гума За Еволуција на блеквотер 25х11 - За ПОЛАРИС СПОРТИСТ Ремингтон 2001-2002

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристиките како телото со номинална оценка од 8 слоја и ненасочната шара работат заедно со Цврстото гумено соединение на Шарата и Оклопот На Страничниот Ѕид за да ви дадат исклучителна рамнотежа на ракување, удобност при возење и издржливост од пункции. Со Радијалната Гума ЗА Еволуција НА ИТП Блеквотер на вашата машина ќе бидете подготвени за се што ќе ви фрли патеката. Радијалната гума со оценка од 8 слоја има уникатен ненасочен дизајн на шарите што обезбедува одлична влечна сила додека одржува непречено возење и прецизно, избалансирано ракување. Неговата гумена смеса" Цврста Шара " нуди исклучителна отпорност на абење и триење за продолжен век на траење на гумите. Ексклузивниот "Страничен Оклоп" ја штити ранливата област на рамената од пенетрација, што значително ја зголемува сигурноста.