Сам Круг За Везење
  • Обновено

Сам Круг За Везење

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа ставка е обрач за везење. Одлично е за работа на сите видови занаети од игла до сликање ткаенини. Тоа е исто така рамка за прикажување на вашите занаети. Бамбусовиот круг е за декорација и фиксирање на занаетите за везење. Совршен за вез љубовник.Карактеристика-Боја : како што е прикажано.- Материјал : филостахис пубертети.- Големина : Околу 10 х 10 х 1см.- Ставете го вашиот вез работа на неа, тоа ќе стане прекрасна декорација.- Ова може да ја поправи вашата ткаенина многу непречено и цврсто, да ви го олесни везот.- Одличен подарок за почетник за везење, љубители на вкрстени шевови или љубители НА САМОДОВЕРБА.- Тоа е разноврсна, не само за вез, игла и ватирање, туку и за правење украси на ѕидовите.- Тие се совршена основа за создавање на многу занаетчиски проекти. 10 парчиња Сам Круг За Везење.