Кралот Серија Синтетички Патека Седло Со Велур Седиште
  • Обновено

Кралот Серија Синтетички Патека Седло Со Велур Седиште

DEN 268.32

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погодете ја правливата и живописна патека во стил и удобност со оваа стручно дизајнирана Синтетичка Патека Од Серијата Кинг Седло со Седиште Од Велур. Седиштето од велур е обложено и доаѓа со поммел и рог, а дрвото покриено со сурова кожа има шипки со целосна четвртина. Исто така, со токи за брза промена, здолништа, браници и џокеј, комплетот е достапен во различни бои и големини. Погодете ја правливата и живописна патека во стил и удобност со оваа стручно дизајнирана Синтетичка Патека Од Серијата Кинг Седло со Седиште Од Велур. Седиштето од велур е обложено и доаѓа со поммел и рог, а дрвото покриено со сурова кожа има шипки со целосна четвртина. Исто така, со токи за брза промена, здолништа, браници и џокеј, комплетот е достапен во различни бои и големини.