З А Малдиви Сина Металик 12оз Аеросол Спреј За Автомобил Авто Камион
  • Обновено

З А Малдиви Сина Металик 12оз Аеросол Спреј За Автомобил Авто Камион

DEN 575.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршен за мали допири, карпести чипови, гребнатини или уште поголеми површини. Бојата е лесна за нанесување И брзо сушење Секој комплет содржи еден 12 мл. Може една фаза уретан боја боја палто мешани специјално за вашиот автомобил или камион. Суши Сјајна. Може да се изшкурка и полира откако ќе се исуши преку ноќ. Нашите прецизни обрасци на вентилаторот се најмазното прскање најлесно за употреба аеросолна боја На пазарот Издржлива завршница во една фаза. Нема потреба од проѕирно палто. Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот! . Надворешен Код На Боја : ОДНОСНО-А15-БМВ-З4-Мб-Гал-УЕ36-12АС. За Автомобил или Камион : Сина.